Jézus megkeresztelése a Jordán vizében
Olaj, vászon, 80,5x120 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft
MOLNÁR C. PÁL(1894-1981)Jézus megkeresztelése a Jordán vizében
Akvarell, papír, 13×19 cmJelezve jobbra lent: MCP