53. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Melankólia (álom a romok között)
153

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Melankólia (álom a romok között)

Olaj, préselt papírlemez, 45x84,5 cm
Jelezve jobbra lent: MCP
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 600 000 Ft