27. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Kabaré (Kabaréban), 1925 körül
175

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kabaré (Kabaréban), 1925 körül

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:-LII. csoportkiállítás. Nemzeti Szalon, Budapest, 1926. október-november, katalógus: 23.(Kabaréban címen)-XCIII. csoportkiállítás. Ernst Múzeum, Budapest, 1927. október, katalógus: 157. (Kabaré címen)KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁ

75

Scheiber Hugó (1873-1950)

Muzsikusok (Jazz)

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
96

Scheiber Hugó (1873-1950)

Varieté

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
138

Scheiber Hugó (1873-1950)

Bárban

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
183

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
197

Scheiber Hugó (1873-1950)

Színházi páholyban

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
228

Scheiber Hugó (1873-1950)

Asztalnál

Kikiáltási ár: 750 000 Ft