19. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Kairói utca
88

Koszkol Jenő (1868-1935)

Kairói utca

Akvarell, papír, 25,5x19 cm
Jelezve balra lent: Koszkol Jenő
Kikiáltási ár: 80 000 Ft