19. aukció
Koszkol Jenő (1868-1935) Tunis-i utcarészlet
89

Koszkol Jenő (1868-1935)

Tunis-i utcarészlet

Akvarell, papír, 69x53,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszkol Jenő Tunis
Kikiáltási ár: 200 000 Ft