11. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Kalapos férfi
143

Herrer Cézár (1868-1919)

Kalapos férfi

Olaj, vászon, 82,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer Cézár
Kikiáltási ár: 240 000 Ft