11. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Torcello
15

Herrer Cézár (1868-1919)

Torcello

Olaj, vászon, 37x48 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer C.T.
Kikiáltási ár: 350 000 Ft