9. aukció
Thorma János (1870-1937) Kalapos nő a Zazar partján, 1920-as évek
142

Thorma János (1870-1937)

Kalapos nő a Zazar partján, 1920-as évek

Olaj, karton, 59,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Thorma J.
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft

Reprodukálva: Bay-Boros-Murádin: Thorma, Budapest, 1997., 79. oldal, 164. katalógusszám