9. aukció
Thorma János (1870-1937) Zeus és Diané, 1929
155

Thorma János (1870-1937)

Zeus és Diané, 1929

Olaj, vászon, 74x100 cm
Jelezve balra lent: Thorma J., jelezve hátoldalán: NB 13/1929. Címe: "Zeusz és Diané" (Vázlat) Thorma János Nagybánya
Kikiáltási ár: 800 000 Ft