51. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Kalapos önarckép, 1917
192

Czigány Dezső (1883-1938)

Kalapos önarckép, 1917

Olaj, fa, 94x84 cm
Jelezve jobbra fent: Czigány 1917
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

‣ Téli kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1918–19. katalógus: 241.