51. aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Dombos táj, 1920-1925
157

Czigány Dezső (1883-1938)

Dombos táj, 1920-1925

Olaj, vászon, 33x50,5 cm
Jelezve balra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 80. árverés, 36. tétel