8. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Kanálisparti tükörképek Velencében
39

Tibor Ernő (1885-1945)

Kanálisparti tükörképek Velencében

Olaj, vászon, 54,5x42 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő Velence
Kikiáltási ár: 150 000 Ft