16. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Kannás csendélet
188

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Kannás csendélet

Olaj, vászon, 50x71 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes, jelezve balra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Reprodukálva: Francois Gachot: Diener-Dénes Rudolf, Corvina, Budapest, 1976, 27. kép