16. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Nyári virágcsendélet
177

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Nyári virágcsendélet

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Diener-Dénes Rudolf emlékkiállítása, Kaposvár, Somogyi Képtár, 1989, 24. tétel