2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Deim Pál (1932-2016) Kapcsolat keresők
94

Deim Pál (1932-2016)

Kapcsolat keresők

Akril, lakkfilc, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Deim Pál, Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Kapcsolat keresők", akril, vászon, lakkfilc, 50x70 cm Deim Pál
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft