2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Deim Pál (1932-2016) Prilepi utóemlékek, 2011
24

Deim Pál (1932-2016)

Prilepi utóemlékek, 2011

Akril, vászon farostlemezen, 79,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Deim Pál; Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Prilepi utóemlékek" 2011 80x60 akril. vásznazott lemez
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft