22. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Kapu előtt
69

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Kapu előtt

Olaj, tempera, papír, 43x31 cm
Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I. 194. ?
Kikiáltási ár: 160 000 Ft