22. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Szentendrei utca, 1942
70

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Szentendrei utca, 1942

Olaj, papír, 62,5x62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I 942
Kikiáltási ár: 280 000 Ft