2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Roskó Gábor 1958- Kardszárnyú delfin harc, 1983
62

Roskó Gábor (1958)

Kardszárnyú delfin harc, 1983

Olaj, farost, 122,5x181,5 cm
Jelezve a vakrámán: Roskó
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft