12. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Kardvirágos csendélet kancsóval
125

Ziffer Sándor (1880-1962)

Kardvirágos csendélet kancsóval

Olaj, vászon, 50,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 440 000 Ft