12. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágcsendélet almákkal
124

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet almákkal

Olaj, falemez, 40x38 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft