9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Matzon Ákos (1945) Kármentőkép, 2010-2021
109

Matzon Ákos (1945)

Kármentőkép, 2010-2021

Akril, vászon, fa, relief, 150 x 150 x 8 cm
Jelezve hátoldalon: Matzon "Kármentőkép"
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

  • Matzon Ákos: Térkereső / Space Seeker. Műcsarnok, 2021. október 22. – november 28., kat. sz. nélkül

  • Matzon Ákos: Térkereső / Space Seeker. Szerk.: Rockenbauer Zoltán, Műcsarnok Nonprofit Kft., 2021, 12. oldal