9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Matzon Ákos (1945) Találkozási pont, 2001-20022
93

Matzon Ákos (1945)

Találkozási pont, 2001-20022

Akril, vászon fán, 87 x 98 cm
Jelezve hátoldalon: Matzon 2001-2002
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

  • Matzon Ákos: Találkozási pontok. BTM Fővárosi Képtár, Kiscelli Múzeum, Budapest, 2002. október 28. – 2003. január 12.
  • Matzon Ákos kiállítása. Balassi Intézet Galériája, Budapest, 2013. november

Kiállítva és reprodukálva:

  • Matzon Ákos – Térkereső. Műcsarnok, Budapest, 2021. október 22. – november 28. (kat. 15. oldal)