67. Aukció
Czene Béla (1911-1999) Kärntnerstraße Bécsben, 1979
6

Czene Béla (1911-1999)

Kärntnerstraße Bécsben, 1979

Olaj, farost, 75 x 70 cm
Jelezve balra lent: Czene Béla 1979. Hátoldalon autográf felirat: Kärtnerstraße Bécsben
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 600 000 Ft