67. Aukció
Czene Béla (1911-1999) Kék ruhás lány, 1965
110

Czene Béla (1911-1999)

Kék ruhás lány, 1965

Olaj, farostlemez, 60 x 80 cm
Jelezve balra fent: Czene Béla 1965
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft