73. őszi aukció
Aba-Novák Vilmos Vulkovic Kató, női portré
125

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Kató szépítkezik (Nő tükör előtt), 1928 körül

Olaj, vászon, 138 x 95,5 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft