31. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Katwijki strandkabin, 1904
148

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Katwijki strandkabin, 1904

Olaj, vászon papírlemezen, 59,5x44 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter, Jelezve hátoldalon: Perlmutter fécit 1904 Katwijk
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft