31. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Szobában, Hátoldalon: akt
62

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szobában, Hátoldalon: akt

Olaj, fa, 20,5x29 cm
Jelezve hátoldalon: Perlmutter
Kikiáltási ár: 650 000 Ft