Kazlak
Olaj, vászon, papírlemezen, 40 x 28 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft
Feltehetően kiállítva:
¦ Járitz Józsa festőművész kiállítása.
MOM Művelődési Ház, Budapest, 1965,
42. tétel (Tanya boglyákkal címmel)