23. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Kék árnyék, 1970
120

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék árnyék, 1970

Olaj, karton, 60x45 cm
Jelezve hátoldalon: Hencze' 70 Kék árnyék 60x45
Kikiáltási ár: 220 000 Ft