23. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Kék jel
113

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék jel

Olaj, vászon, 140,5x60,5 cm
Jelezve középen lent: Hencze, jelezve hátoldalon: Hencze T. Kék jel
Kikiáltási ár: 700 000 Ft