9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Matzon Ákos (1945) Kék ég, 2017
67

Matzon Ákos (1945)

Kék ég, 2017

Akril, vászon (falemezen), faelemek, relief, 70 x 45 cm
Jelezve hátoldalon: Matzon 2017
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft