56. aukció (2017 október)
Tornyai János (1869-1936) Kék ég az ártér felett
98

Tornyai János (1869-1936)

Kék ég az ártér felett

Olaj, papírlemez, 27x33,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

Tornyai János az Alföld festője.
Bozsó János Gyűjtemény,
Kecskemét, Alapítvány 2007. október–november, katalógus nélkül

Tornyai János. Reök, Szeged, 2013. július–augusztus, katalógus ne