56. aukció (2017 október)
Tornyai János (1869-1936) Virágoskert
171

Tornyai János (1869-1936)

Virágoskert

Olaj, fa, 49x57,5 cm
Jelezve balra lent: Tornyai János
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft

Tornyai János az Alföld festője. Bozsó János Gyűjtemény, Kecskemét, Alapítvány 2007. október–november, katalógus nélkül
Tornyai János. Reök, Szeged, 2013. július–augusztus, katalógus nélkül