8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bartl József (1932-2013) Kék és más keresztek, 1982
74

Bartl József (1932-2013)

Kék és más keresztek, 1982

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve balra lent: Bartl 82
Jelezve hátoldalon: Bartl 82 Kék és más keresztek
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

– Hungart Impo Galerie München, 1985
– Art Basel, 1988. június 15-20.
– Art Stuttgart, 1991

– 11 Ungarische Künstler, Hungart Impo Galerie, München, 1985 (o.n.)
– Wehner Tibor: A Szölke-Gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 89. oldal