8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bartl József (1932-2013) Szarvas tér
9

Bartl József (1932-2013)

Szarvas tér

Olaj, vászon, 69,5 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Bartl
Jelezve hátoldalon: Bartl Bp. XX. "Szarvas tér"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft