2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Izsák Sipos Szilárd 1977- Kék mező
28

Izsák Sipos Szilárd (1977)

Kék mező

Olaj, vászon, 97,5x83 cm
Jelezve jobbra fent: Izsák S. Szilárd 01, Hátoldalon autográf felirat: Izsák Sipos Szilárd 2001, Kék mező, ajánlás kisatírozva, szeretettel Izsák Sipos Szilárd
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft