13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hencze Tamás kortárs aukció, szerialitás, kinetizmus, optikai illúzió
88

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék reflex, 1999

Akril, vászon, 90,5 x 150 cm
Jelezve középen lent: Hencze '99
Jelezve hátoldalon: Hencze Tamás Kék reflex
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft