13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Hencze Tamás gesztus festészet, kalligráfia, informel, kortárs aukció
107

Hencze Tamás (1938-2018)

Kék írás, 1999

Akril, vászon, 130 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: Kék írás Hencze T '99
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft