30. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Kék szoba, 1930-as évek
125

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Kék szoba, 1930-as évek

Olaj, vászon, 80,5x105,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft

142

Kertben (Tavasz)

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft