30. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Társaság a szökőkútnál
244

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Társaság a szökőkútnál

Olaj, vászon kartonon, 61x50 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

142

Kertben (Tavasz)

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft