66. aukció (2021 kortárs)
Wahorn András (1953-) Kék varázs, 1981
103

Wahorn András (1953-)

Kék varázs, 1981

Olaj, farost, 100 x 70,5 cm
Jelezve jobbra középen: Kék varázs Wahorn 1981, Jelezve hátoldalon: Kék Varázs Zámbó Klára vignetta, RF6
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

¦ egykor Zámbó Klára tulajdonában

Kiálltíva:

¦ Wahorn Forever: Wahorn András retrospektív kiállítása. MissionArt Galéria, Budapest, 2016. január 28. – február 28.