66. aukció (2021 kortárs)
Wahorn András (1953-) Nő gyertyával, 1987
65

Wahorn András (1953-)

Nő gyertyával, 1987

Olaj, karton, 15 x 21 cm
Jelezve fent: Nő gyertyával WA'87
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ egykor Szölke László gyűjteményében

¦ Vajda Lajos Stúdió, Műcsarnok, Budapest, 2002.

¦ A Szölke-gyűjtemény, MANK Galéria, Szentendre, 2020.

¦ A Szentendrei Vajda Lajos Stúdió. 2000, 164. oldal

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 415. oldal