44. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Kék vázás virágcsendélet
47

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Kék vázás virágcsendélet

Olaj, vászon, 69x52 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft