44. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendrei görbe utca
74

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendrei görbe utca

Olaj, vászon, 51,5x75,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 4 200 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•BÁV 59. árverés, 189. tétel

KIÁLLÍTVA:
•Gráber Margit és Perlrott Csaba Vilmos kiállítása. Haas Galéria, Budapest, 2007. szeptember 15–29. katalógus nélkül