16. aukció
Bachmann Károly (1874-1924) Keleti csendélet, 1894
25

Bachmann Károly (1874-1924)

Keleti csendélet, 1894

Olaj, fa, 15,5x21 cm
Jelezve jobbra fent: Bachmann K., jelezve hátoldalon: BK 94
Kikiáltási ár: 140 000 Ft