69. Tavaszi Aukció
Trauner Sándor 1906 - 1993 Kép II., hátoldalon: Csendélet, 1929
69

Trauner Sándor 1906 - 1993

Kép II., hátoldalon: Csendélet, 1929

Olaj, vászon, 93 x 98,5 cm
Jelezve vakrámán: Trauner S.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft