12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Swierkiewicz Róbert kortárs aukció
74

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Képzeletünk szent tere XV., 2001

Batikolt vászon, bambusz, Átmérő: 207,5 cm
Jelezve hátoldalon: 2001. SW: XV. K. SZ. T
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
¦ Ami személyes és ami szent – 25.567 nap, A38 kiállítótér (K Petrys), Budapest, 2012. május 30. – június 12.