12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Swierkiewicz Róbert applikáció assemblage kortárs aukció
57

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Nő mozgásban, 1967 / Ülő ember mozgásban

Olaj, karton, 95,5 x 66,5 cm
Jelezve hátoldalon: Swierkiewicz Róbert Nő mozgásban 1967 olaj, karton
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Ülő ember mozgásban:
Fa, homok, cement, 50 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Swierkiewicz Róbert Ülő ember mozgásban vegyes technika (fa, homok, cement) Csobánkai műhely 50 x 70 cm