59. aukció
Bornemisza László (1910-1995) Képzelt város, 1968
83

Bornemisza László (1910-1995)

Képzelt város, 1968

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza L. 1968
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft